אתן שואלות שאלות ואני עונה תשובות מצולמות…

שלום לכן,

עכשיו אחרי שהאתר עלה לאוויר אני מקבלת המון פניות מכן- איזה כיף, המשיכו ככה – ההרגשה שאני מצליחה לעזור אפילו בקצת לכל אמא רק מחממת את ליבי עוד ועוד.
מכיוון שאני רוצה לעזור כמה שיותר החלטתי לשתף אתכן, קהילת אימהות עובדות, בכל התשובות. הרי לרובנו יש אתגרים די דומים (זה בטוח יעזור לכל הביישניות שבינינו).
אני מזמינה אתכן, לשאול שאלה כאן בעמוד. לאחר שאקבל את השאלה, אצלם את התשובה ואפרסם אותה כאן באתר בעמוד "אתן שואלות שאלות ואני עונה תשובות מצולמות…" וגם בעמוד הפייסבוק שלי "הורים טובים".

תתחילו לשלוח, תנו לי לעזור לכן….

כמה דגשים:
• לא אפרסם את שם הפונה או שמות הילדים
• התשובות שיינתנו אינן מחליפות הדרכת הורים (פרטנית או קבוצתית)
• התשובות יהיו כלליות (מכיוון שאין לי את היכולת להכיר ולהבין לעומק כל מקרה )
• תזכרו- כל ילד הוא אינדיבידואל ולכן הכלי או הפתרון לא מתאים לכל ילד

מה השאלה שלך?

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  שאלה שלך

  תשובות מצולמות…

  שאלה: הילד שלי חוזר הפוך מהגן, הוא בוכה הרבה,מנדנד על כל דבר… אני כבר לא יודעת מה לעשות…

  שאלה: ממתינה לשאלה שלך…

  שאלה:ממתינה לשאלה שלך…

  הורים מספרים על התהליך

  היי מותק. כיף לי לקרוא את התגובה שלך למייל האחרון וחשוב לי לציין שאני מרגישב שיפור אדיר. אני רוצה להודות לך על הקשב, ההבנה, הזמינות והמעורבות בתהליך המדהים שהבית שלנו עבר. ההתנהלות של כולנו השתנתה בזכותך! XXXX השתחררה והצליחה לקבל כלים משמעותיים להתמודדות. רואים את זה בכל דבר שקורה וזה פשוט כיף. YYYY לומד את הגבולות החדשים ובזכותך אני יודעת לקרוא כל התנהגות שלו, לשקף ולהכיל. ובעיקר בעלי ואני שיננו גישה והפכנו להיות הורים טובים יותר ולמדנו לתת ולהגיב לילדים בדיוק לפי הצרכים שלהם. את מדהימה, את סופר מקצועית וידעת לקרוא אותנו לכוון אותנו בצורה הנכונה ובמינון הנכון. תודה על שהיית שם ושאת עדין שם לכל שאלה/התלבטות, תודה על האיכפתיות והחיבור שלך ברמות שלא חשבתי שניתן להגיע אליהם. את כבר יודעת לקרוא את הילדים שלי יותר טוב ממני. תודה שידעת גם לפעמים 'לתת לי בראש' ולהעיר לי כשסטיתי מהעקרונות שהצבנו. בקיצור- תודה שזכיתי בך לכל התהליך הזה. היה מלמד ומשמעותי וממליצה על זה בחום לכל הורה לילדים. אני יודעת שאנחנו לא נפרדות ושאמשיך להתייעץ איתך בנקודות קריטיות בהמשך. למרות זמן ההיכרות הקצר אני יכולה להגיד שאני אוהבת באמת. נשתמע! לימור

  התחייבות שלי להצלחה! תוך התאמה ללוח הזמנים שלך, לצרכים שלך, לקושי שלך.

  נלמד להבין, מה גורם לילד להתנהג כפי שהוא מתנהג מותר להרגיש כל רגש אך אסור להתנהג כל התנהגות.

  "כשילדינו מתנהגים בצורה הנוראה ביותר, זו העת בה הם זקוקים לאהבתנו יותר מכל." סאמי וידאל-הול

  פיתחתי שיטה מיוחדת לאימהות במשרה מלאה. כל תהליך הלימוד נעשה במייל. אין צורך בפגישות ובזבוז זמן.

  אני לא נותנת לך הוראות ופוגשת אותך פעם בשבוע על מנת להתעדכן. אני איתך יד ביד כל התהליך. התקשורת שלנו יום יומיות. אימהות, אני מבינה שאין לכן מספיק זמן עם הילדים, בגלל זה, השיטה שלי כל כך מתאימה לכן.... היא לא גוזלת זמן

  שיטה ייחודית, אשר מובילה להתנהלות נכונה ולתוצאות. האימון והידע מוטמעים במהירות והופכים להרגל ולדרך חיים.

  אני מבינה שאת קוראת כל פוסט בנושא ועושה את הכי טוב שלך, והוא בהחלט יותר ממעולה. בעזרת הכלים שיעביר לך תוכלי לעשות את אותם הדברים רק בצורה מהירה, יעלה ומאוד אבל מאוד תורמת לילדים שלך.

  תעזרי בי, שתפי אותי, בואי נדבר עוד היום.

  0544-970-929

  את יכולה גם לשלוח לי מייל

  [email protected] אשמח לענות לכל שאלה…

  השירותים שלי…

  אז מה אני מציעה לכן? אני מזמינה אותך ל10 מפגשים חווייתיים, לפגוש ולהכיר עוד אימהות מדהימות כמוך, אימהות שלא מתפשרות על עבודה (משרה טובה) אבל גם לא מוכנות שזה יפגע בילדים. דרך סיפור אישי שלך ושל כל אחת ואחת מהמשתתפות תוכלי ללמוד אך להתמודד עם מצבים (שטרם התנהלו אצלך בבית), אבל הם עוד צפויים להתרחש.
  למה זה כדאי לכן? הרווח הוא כו גדול, שכל מה שאני יכולה לעשות זה להזמין אותך לקרוא המלצות של אימהות שסיימו את התהליך. דגש אחד, עכשיו את מבזבזת זמן יקר על ויכוחים, מריבות, יחסי אחים לא טובים, בסיום התהליך יהיה לך זמן לבילוי, שיתוף…. האווירה בבית פשוט תשתנה…
  לפרטים נוספים, לחצי כאן…
  אז מה אני מציעה לכן? אני מציעה לכן ערב נשים מהנה ומלמד. לפעמים גם אני, ובטוחה שגם אתן רוצות סתם להתאוורר, אבל לא לכולנו מתאים לשבת בפאב, או ללכת לרקוד. ובינינו החתונות מזמן הפכו לבילוי היחיד. אני מציעה ערב עם החברות הטובות, אתן משאירות את הבעל לבייביסיטר, ויוצאות להעשרה שרק תעצים אותן במשפחה שלכן.
  למה זה כדאי לכן? כי גם לכן מגיע קצת פאן, התאווררות, וחברה טובה ותומכת. מדובר בערב של למידה חווייתית. אין נקיפות מצפון- הרי את גם לומדת כאן לטובת הילדים, ולטובת עצמך את מבלה עם חברות, והכי חשוב גם נהנת. ערב אחד שלם, שכולו מסרים יעלים ופרקטיים אשר רק תורמים לך.
  לפרטים נוספים, לחצי כאן….
  אז מה אני מציעה לכן? אני מציעה לכן, סדנה ייחודית לכן, ולקשיים שלכן, לא משהו כללי אלא ממוקד סביב בעיות אשר אתן מתמודדות איתן יום יום. כן אני יוצרת כל פעם סדנה ממוקדת לצרכים של כל קבוצה וקבוצה. גם כאן, אני מציעה לכן ערב נשים מהנה ומלמד. אתן משאירות את הבעל לבייביסיטר, ויוצאות להעשרה שרק תעצים אותן במשפחה שלכן.
  למה זה כדאי לכן? כי שנינו ידיעות שזה לא פשוט, שנינו גם יודעות שזה בהחלט אפשרי. מדובר בערב של למידה חווייתית. ומעשירה, אשר עוזרת לך כבר במפגש להבין את את כבר מחר בבוקר הולכת להתמודד עם הקשיים בצורה חינוכית ויעלה, ונכונה הרבה יותר לילדים שלך ולך.
  לפרטים נוספים, לחצי כאן…
  אז מה אני מציעה לכן? אני מציעה לכן: ליווי צמוד, בו אתן תלמדו כלים מובילים להתנהלות נכונה ולתוצאות ברורות.  בליווי אתן תבינו שהתנהלתם בעיקר בתגובתיות, ועכשיו אתן   עוברות לשלב ההבנה וידע של חווית של הילד, מה הוא בעצם אומר לנו כאשר הוא בוכה, מנדנד, לא מסכים…  בליווי האישי אתן האימהות ואתם ההורים, מקבלים הנחייה צמודה, בהתאם לזמנים שלכם.

  למה זה כדאי לכן? אם אתן כאן, זאת אומרת שאתן כבר מחפשות את השינוי, רוצות להיות יותר טובות, רוצות כלים, רוצות ליהנות עם הילדים ופחות להתמודד עם בעיות התנהגותיות. ואני חייבת להוסיף שגם אני הייתי במקום הזה, שאתן נמצאות בו עכשיו. גם אני עברתי ליווי אישי ששינה לי ולבית שלי את ההתנהלות.
  הכלים למדתי הובילו אותי ליכולת הבנה יותר טובה ונכון לצרכים של הבנות שלי וכך להגיב נכון לכל סיטואציה ללא כעסים, התפרצויות, משא ומתן, בכי, נדנוד ועוד התנהגויות שהיה לי מאוד קשה להתמודד איתן… (ולא נדבר על המצפון הלא נקי שהיתי הולכת לישון איתו בכל לילה.) הכלים הפכו אותנו ממשפחה שכל היום מתמודדת בתגובתיות, למשפחה שמתקשרת, מדברת, משתפת… בעיקר לא כועסת.

  לפרטים נוספים, לחצי כאן…

  אני מאמין שלי…

  • "בכל הנוגע לגידול ילדים, הקו המנחה שאני מנסה לדבוק בו הוא שילד הוא בן-אדם. זה שהוא קצת יותר נמוך, לא אומר שהוא יותר טיפש ממך. הרבה אנשים עושים את הטעות הזו, ושוכחים כמה ערך יש לאינטואיציה בסיסית – ויש די והותר מזה בכל ילד." פרנק זאפה
  • "כשילדינו מתנהגים בצורה הנוראה ביותר, זו העת בה הם זקוקים לאהבתנו יותר מכל." סאמי וידאל-הול
  • "אי שפיות: לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות." אלברט אינשטיין
  • "מי שמדבר זורע, ומי שמקשיב קוצר." פיתגורס
  • "צריך להקשיב כדי לפעול בתבונה." סופוקלס