הדרכת הורים פרטנית

לפני שאסביר, חשוב לי להדגיש: הדרכת הורים פרטנית מותאמת לצרכים שלכם. אתם תלמדו כלים אשר מובילים להתנהלות נכונה ולתוצאות ברורות. במהלך הדרכת הורים פרטנית  אתם תבינו שהתנהלתם בעיקר בתגובתיות. מעתה והלאה אתם עוברים לשלב ההבנה והידע. אתם תבינו את הרגשות של הילד, מה הוא בעצם אומר לנו כאשר הוא בוכה, מנדנד, לא מסכים ועוד…

איך מתבצעת הדרכת הורים פרטנית?

מה כוללת הדרכת הורים פרטנית ואיך זה מתנהל:

1. הדרכת הורים מתחילה בשיחת טלפון- שיחת ההיכרות שלי אתכם.

2. לאחר השיחה, אנחנו ניפגשים לשיחת זום בשיחה אני שואלת אותכם המון שאלות על מנת להבין את כל הרוודים והאתגרים שלכם ושל הילד.

3. בסיום השאלון אני בונה תוכנית ייעודית למשפחה שלכם ולקשיים שלכם.

4. אנחנו נפגשים בביתכם (אין צורך לסדר את הבית, אני כאן לעזור ולא ליצור מטלות נוספות). בפגישה אני מסבירה לכם על כל כלי וכלי שאיתם אנחנו מתחילים לעבוד.

5. מתחילים! כל בוקר אני מקבלת מייל  או הודעת ווצאפ עם תיעוד על יום קודם (כן, ממש תיעוד- מה ביקשתם, מה הילדים ענו, איך הגבתם…..), אני מחזירה תגובות בתוך התיעודיים הללו וכך מתקדמים.

6. אחת לשבוע אנחנו נפגשים (זטם, טלפון, שיחת ועידה).

7. חלק מהמשפחות מצרפות תיעודים מצולמים כדי ללמוד את האינטראקציה בבית – החלטה זו היא רק שלכם.

מה לומדים הדרכת הורים פרטנית ?

לומדים הכל. רוכשים כלים פרקטיים ומעשיים להתמודדות עם הקשיים שאותם אתם חווים ביום יום.
על מנת להתרשם אני מזמינה אתכם לקרוא כאן באתר מאמרים מגוונים שכתבתי במיוחד עבורכן, למעבר לבלוג לחצי כאן…

למה זה כדאי לכם להתחיל הדרכת הורים פרטנית?

אם אתם כאן, כנראה שאתם כבר מחפשים את השינוי, רוצים להיות טובים יותר, רוצים כלים, רוצים ליהנות עם הילדים ופחות להתמודד עם בעיות התנהגותיות. אני חייבת להוסיף שגם אני הייתי במקום הזה שאתם נמצאים בו עכשיו, וגם אני עברתי הדרכת הורים פרטנית ששינה לי את ההתנהלות לטובה באופן משמעותי ביותר.

הכלים שלמדתי הובילו אותי ליכולת הבנה טובה יותר ומכוונת יותר לצרכים של הילדים שלי , הצלחתי להגיב נכון לכל סיטואציה ללא כעסים, התפרצויות, משא ומתן, בכי, נדנוד ועוד.. התנהגויות שהיה לי מאוד קשה להתמודד איתן… (ולא נדבר על המצפון הלא נקי שהיתי הולכת לישון איתו בכל לילה).. הכלים הפכו אותנו ממשפחה שכל היום מתמודדת בתגובתיות, למשפחה שמתקשרת, מדברת, משתפת ועיקר לא כועסת.

אני כבר עכשיו אענה על השאלה הכי נפוצה ששואלים אותי:

מתי נראה תוצאות?.. ברגע שאתם מתחילים להשתמש בכלים בצורה עקבית עם נחישות ומחויבות, רואים תוצאות….

 • הדרכת הורים פרטנית, הדרכת הורים בבית | הורים טובים
 • שני שושן הורים טובים

צור קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  השירותים שלי…

  אז מה אני מציעה לך?

  אני מזמינה אותך ל-10 מפגשים חווייתיים, בהם תפגשי ותכירי עוד אימהות מדהימות כמוך, אימהות שלא מתפשרות על עבודה (משרה טובה) אבל גם לא מוכנות שזה יפגע בילדים. דרך הסיפור האישי שלך ושל כל אחת מהמשתתפות תוכלי ללמוד איך להתמודד עם מצבים (שטרם התנהלו אצלך בבית) שצפויים להתרחש.

  למה זה כדאי לך?

  הרווח הוא גדול וכל מה שאני יכולה לעשות זה להזמין אותך לקרוא המלצות של אימהות שסיימו את התהליך. דגש אחד, עכשיו את מבזבזת זמן יקר על ויכוחים, מריבות, יחסי אחים לא טובים ועוד. בסיום התהליך יהיה לך זמן לבילוי ושיתוף …. האווירה בבית פשוט תשתנה…

  לפרטים נוספים, לחצי כאן…

  אז מה אני מציעה לכן?

  אני מזמינה אותכן לערב נשים מהנה ומלמד. אני בטוחה שכמוני, גם אתן רוצות לפעמים להתאוורר ולא לכולנו מתאים סתם לשבת בפאב או לצאת לרקוד ( בינינו, החתונות מזמן הפכו לבילוי היחידי שלנו). אני מציעה לכן ערב מיוחד "הרצאות לאמהות" עם החברות הטובות שלכן. אתן משאירות את הבעל כבייביסיטר ויוצאות להעשרה שרק תעצים אתכן בתוך המשפחה.

  למה זה כדאי לכן?

  כי גם לכן מגיע קצת כיף, התאווררות, וחברה טובה ותומכת. מדובר בערב של למידה חווייתית. את לומדת לטובת הילדים ולטובת עצמך ללא נקיפות מצפון. את מבלה עם חברות והכי חשוב גם נהנית. ערב אחד שלם, שכולו מסרים יעילים ופרקטיים אשר רק תורמים לך.

  לפרטים נוספים, לחצי כאן….

  אז מה אני מציעה לכן?

  אני מציעה סדנה ייחודית לכן ולקשיים שלכן, לא משהו כללי אלא ממוקד סביב בעיות אשר אתן מתמודדות איתן ביום יום. אני יוצרת כל סדנה כך שתהיה ממוקדת לצרכים של כל קבוצה וקבוצה. גם כאן, אני מציעה לכן ערב נשים מהנה ומלמד. אתן משאירות את הבעל כבייביסיטר ויוצאות להעשרה שרק תעצים אתכן בתוך המשפחה.

  למה זה כדאי לכן?

  כי שתינו יודעות שזה לא פשוט אך בטוחות שזה אפשרי. מדובר בערב של למידה חווייתית ומעשירה, אשר עוזרת לך כבר במפגש הראשון להבין איך למחרת בבוקר את הולכת להתמודד עם הקשיים שלך בצורה חינוכית, יעילה ונכונה יותר.

  לפרטים נוספים, לחצי כאן…

  אני מתחייבת להצלחה! תוך התאמה ללוח הזמנים שלך, לצרכים שלך ולקושי שלך.

  נלמד להבין יחד מה גורם לילד להתנהג כפי שהוא מתנהג. מותר להרגיש כל רגש אך אסור להתנהג בכל התנהגות.

  "כשילדינו מתנהגים בצורה הנוראה ביותר, זו העת בה הם זקוקים לאהבתנו יותר מכל." סאמי וידאל-הול

  פיתחתי שיטה מיוחדת לאימהות במשרה מלאה. כל תהליך הלימוד נעשה במייל, אין צורך בפגישות ובזבוז זמן.

  אני לא נותנת לך הוראות ופוגשת אותך פעם בשבוע על מנת להתעדכן, אני איתך יד ביד בכל התהליך עם תקשורת יומיומית. אימהות, אני מבינה שאין לכן מספיק זמן עם הילדים, בגלל זה השיטה שלי כל כך מתאימה לכן.... היא לא גוזלת זמן.

  שיטה ייחודית אשר מובילה להתנהלות נכונה ולתוצאות. האימון והידע מוטמעים במהירות והופכים להרגל ולדרך חיים.

  אני מבינה שאת קוראת כל פוסט בנושא ועושה את הכי טוב שלך, זה בהחלט יותר ממעולה. בעזרת הכלים שאעביר לך תוכלי לעשות את אותם הדברים רק בצורה מהירה יותר ויעילה שמאוד תתרום לילדים שלך.

  תעזרי בי, תשתפי אותי, בואי נדבר עוד היום.

  0544-970-929

  את יכולה גם לשלוח לי מייל

  [email protected]

  אשמח לענות לכל שאלה…