יועצת שינה2021-12-08T08:28:57+02:00

יועצת שינה

מגיל חצי שנה ועד שנה וחצי

ייעוץ שינה – מדובר על ייעוץ שינה לתינוקות, פעוטות וילדים. מהנה מבוסס על הצרכים של התינוק שלכם ודרכו אנו יכולים לפתור גם את הצרכים שלכם. התוצאה הרצויה שהתינוק ירדם במיטה שלו והרדמות לא ימשכו הנצח. אני ביחד איתכם נבנה תוכנית אשר מאפשרת אווירה ללא הפרעות שינה או בכי היסטרי של התינוק בלילה.

ברוב המשפחות היעד להצלחת התהליך הוא הרדמה עצמאית של תינוק. התינוק ירדם והתעורר בבוקר במיטה שלו באופן שלו ללא בכי. כאמא לארבעה ילדים אני מבטיחה לכם שזה אפשרי בהחלט!

הנושא המעיק ביותר בהתנהלות בשגרה ללא שינה זה העייפות. ככל שהתינוק מתעורר יותר פעמים בלילה ככה היעפות שלכם עולה, כך גם יורדת רמת הסבלנות שלכם ושל התינוק. ככל שההרדמות נמשכות ונמשכות אתם מרגישים שזהו אתם כבר ממש מאבדים את זה, כל מה שכולם צריכים זה להשלים שעות שינה כדי לחזור למסלול.

כעבור שעה או שעתיים התינוק סוף סוף נרדם והפעם גם הצלחתם להעביר אותו מהידיים שלכם לעריסה מבלי שהוא יתעורר. אתם עייפים מאוד והולכים בכוחות אחרונים למיטה להספיק להשלים קצת שעות שינה. אבל כעבור 40 דקות התינוק שוב מתעורר ואתם מוצאים את עצמכם מטיילים בחדר בשתיים לפנות בוקר אחרי שניסיתם לתת בקבוק, מוצץ, שמיכי, הכל! אבל התינוק נראה עירני לחלוטין ולא מוכן אפילו להניח את הראש.

ייעוץ שינה- הדרכת הורים -הורים טובים- שני שושן

תהליך ייעוץ שינה

אם זה נשמע לכם מוכר אתם צריכים עזרה אתם צריכים יועצת שינה. אתם צריכים לאפשר לכם ולתינוק שלכם לישון טוב. ככל שהתינוק מתעורר הרבה פעמים בלילה ככה השינה שלו פחות איכותית וזה יכול להשפיע על המצב רוח שלו, ההתנהגות היומיומית שלו, מאגרי האנרגיה שלו, ההתפתחות המערכת הקוגניטיבית, מערכת הנירולוגיות שלו. הפתרון לכל זה נמצא בהרדמה עצמאית של התינוק.

אני אישית מתייחסת לשינה כמרכיב לא פחות חשוב מתזונה. כאשר אנחנו מדברים על תינוק. תינוק חייב לישון טוב ובכמות שעות שינה מספקות כדי לגדול ולהתפתח טוב. אני מציעה תהליך עם מענה תמידי לבכי, בקצב של התינוק. אם התקדמות לאט לאט נוכל ללמד את התינוק איך להירדם לבד (אם צריך וזה תלוי גיל) נעזור לתינוק להיגמל מבקבוק בלילה. בסוף התהליך התינוק ישן שינה רגועה ושלווה במיטה שלו.

תוכנית ייעוץ שינה

התוכנית שאבנה מותאמת רק לכם ולא דומה למשפחות אחרות. התהלך בנוי על שאלון והגדרת יעדים. התהליך מסתיים כאשר אנחנו מגיעים ליד שהצבנו. מתחילים במפגש ראשוני אצלכם בבית ונמשיך בדיווחים שוטפים יום יומיים בכל דרך  שנוחה וזורמת לכם.

שנה טובה יכולה להשפיע על הכל ובפרט על התנהלות בבית, ניהול כעסים, תסכולים, עצבים. שינה טובה מצמצמת משמעותית את רוב האתגרים כאשר כולם פשוט חוזרים לישון. התקשורת בבית חוזרת להיות בנויה על שיתוף פעולה והבנה. לא מדובר כמובן בפתרון קסם מדובר בתהליך מפורט ופשוט שאני עוברת יחד איתכם שבסופו של התהליך כולם פשוט ישנים.

בדיוק בשביל זה אני כאן. בשביל לעזור לכם. בשביל המשפחה שלכם.

אתם מוזמנים להתקשר אליי לשיחה ראשונה, בלתי מחייבת.

מחכה לשיחתכם…שני שושן,

טלפון: 0526-309-308

מייל: [email protected]

אפשר גם WhatsApp

תעקבו אחרי הורים טובים בפייסבוק לחצו כאן

מזמינה אותכם להתרשם מהורים כמוכם שסיימו את תהליך בהצלחה ועכשיו הם וילדהם נהנים משינת לילה רצופה ואיכותית.

למאמרים שלי בנושא: שינה, ייעוץ שינה, הרגלי שינה, שינה רגוע, התמודדות עם התעוררויות ועוד..

הפעוט מתעורר בכל פעם שהמוצץ נופל- המאמר הזה בשבילך

אוקטובר 22nd, 2020|

מה עושים כאשר פעוט מתעורר בלילה למוצץ - כאמא אני יכולה להגיד שמוצץ זה אחד החפצים המשמעותיים ביותר עבור הפעוט. המוצץ מאפשר לנו להרגיע את התינוק שלנו באופן שלא מצריך מאיתנו יותר מידי התעסקות, [...]

סגור לתגובות על הפעוט מתעורר בכל פעם שהמוצץ נופל- המאמר הזה בשבילך

קשה לך לשבת ליד הפעוט בכל בהרדמה? המאמר הזה בשבילך.

אוקטובר 18th, 2020|

האם אתם מוצאים את עצמכם במצב של ישיבה בחדר בהרדמה? החלום של כול הורה הוא להניח את הפעוט/ תינוק במיטה, לתת נשיקת לילה טוב ולצאת מהחדר. הרבה מאוד הורים מוצאים את עצמם מתעסקים שעות [...]

סגור לתגובות על קשה לך לשבת ליד הפעוט בכל בהרדמה? המאמר הזה בשבילך.

הרדמה עצמאית של תינוק – מאיפה מתחילים….?

אוקטובר 14th, 2020|

הרדמה עצמאית של תינוק זה לא מיתוס זה בהחלט יכול של כל תינוק בריא מעל גיל חצי שנה. במאמר לפניכם מוצגים סרטונים של הילדים הפרטיים שלי אשר נרדמים באופן עצמאי במיטתם. הנושא שמעיק ביותר [...]

סגור לתגובות על הרדמה עצמאית של תינוק – מאיפה מתחילים….?

עקרונות לשינת ילדים ולמה הם כך חשובים להתפתחות תקינה?

ספטמבר 19th, 2020|

היום אני רוצה לדבר איתכם על הרגלי שינה של ילדים. (בכתבה זו אתייחס לילדים בסביבות גילאי שנתיים) מה ניתן לעשות כאשר הילד המתוק שלנו מגיע למיטה בשתיים לפנות בוקר, אנחנו מרוב עייפות פשוט מכניסים [...]

סגור לתגובות על עקרונות לשינת ילדים ולמה הם כך חשובים להתפתחות תקינה?

כך תתמודדו עם התעוררויות של הילד בלילה

פברואר 1st, 2020|

ללא פעם אני מקבלת טלפונים מהורים עייפים ומותשים. ילד מתעורר בלילה, התעוררויות הללו מתישות ומרובות. בחלק מהפעמים ילד מתעורר בלילה כי הוא רוצה או צריך משהו ספציפי (מוצץ, מים, פיפי) וחלק אחר, שלא ממש [...]

סגור לתגובות על כך תתמודדו עם התעוררויות של הילד בלילה

כך תעבירו את התינוק / פעוט למיטה מבלי שהוא יתעורר

נובמבר 4th, 2019|

מאמר לפניכם הרחיב בנושא מאוד מתסכל - תינוק מתעורר במעבר למיטה. אין אמא שלא מכירה את הסיטואציה מקרוב. היא קפצה על כדור פיזיו, נדנדה בידיים, היניקה או האכילה בבקבוק. בסוף התינוק נראה ישן חזק. [...]

סגור לתגובות על כך תעבירו את התינוק / פעוט למיטה מבלי שהוא יתעורר

ייעוץ שינה המלצות

הורים מספרים המלצות ממשפחות שעברו לווי פרטני או קבוצתי. אני חייבת לציין שהחלק הכי טוב בליווי משפחות זה ההכרת התודות שאני מקבלת. המשפחות קיבלו כלים מעשיים ופרקטיים המיועדים להתמודדויות עם קשיים אופייניים לילדים, בשילוב מגוון גישות. אני מזמינה אותכם לקרוא ממש כאן את הורים מספרים המלצות שזכיתי לקבל.

אני מאמין שלי בתהליכים: שהכלים מתאימים למשפחה, ולא משפחה שמתאימה את עצמה לכלים.

הכלים נרכשים בתהליך לימוד חוויתי וקצר, שמוביל להתנהלות נכונה ולתוצאות. האימון והידע מוטמעים במהירות והופכים להרגל ולדרך חיים. זה מה שמאפשר את תהליך ההצלחה והופך אותם להורים מספרים המלצות.

הורים מספרים המלצות זאת הפנינה האישית שלי שגורמת לי כל יום להנות מהעבודה שבחרתי ומהמשפחות שבחרו בי. אני מזמינה אותכם לדבר איתי על כל האתגרים שלכם, לאפשר לי למצוא את הפתרון הכי נכון עבור המשפחה שלכם וכך גם אתם תוכלו להפוך לחלק – הורים מספרים המלצות.

לצפייה בהמלצות לחצו כאן…

עבור למעלה