סדנאות הורים

מה זה אומר הנחיית והדרכת קבוצות

ליווי קבוצתי -הנחיית והדרכת קבוצות. אני מזמינה אותכם ל-10 מפגשים חווייתיים של ליווי קבוצתי -הנחיית והדרכת קבוצות, בהם תפגשו ותכירו עוד הורים מדהימים כמוכם, הורים שלא מתפשרים על עבודה (משרה טובה) אבל גם לא מוכנים שזה יפגע בילדים. דרך הסיפור האישי שלכם ושל כל אחד מהמשתתפים תוכלו ללמוד איך להתמודד עם מצבים (גם עם הם שטרם התרחשו אצלכם בבית). תוכלו להרגיש מוקפים בתמיכה ובשיתוף החוויה. ליווי קבוצתי -הנחיית והדרכת קבוצות מאפשרת למידה בקבוצה עם דוגמאות מהיום יום שלכם.

איך מתבצע הליווי הקבוצתי

אנחנו נפגשים פעם בשבוע (זה השלב היחידי שאני "גוזלת" לכן טיפה מהזמן ), במפגש אתם לומדים בזמן אמת את הכלים לבעיות שאתם ההורים מתמודדים איתם ביום יום. בנוסף את ואתם בקשר אישי וצמוד במייל או בטלפון במהלך כל השבוע…..

מה לומדים בהדרכת הורים קבוצתית

אתם לומדים כלים פרקטיים בהורים. כלים אשר מבוססים על ממגוון רחב של גישות. שיקוף, הכלה, סמכות הורית, הצבת גבולות, סדר יום, הכנה מראש, התמודדות עם התפרצות זעם (טנטרום), התמודדויות עם עקשנות, מרדנות, התחצפות, ריבים בין אחים, קנאה בין אחים ועוד…. על מנת להתרשם אני מזמינה אותכם לקרוא כאן באתר מאמרים מגוונים שכתבתי במיוחד עבורכם, למעבר למאמרים לחצי כאן…

למה זה כדאי לכם?

כי קודם כל זה מגיע לכם!! הרווח הוא גדול וכל מה שאני יכולה לעשות זה להזמין אותכם לקרוא המלצות של הורים שסיימו את התהליך. דגש אחד, עכשיו אתם ממתמודדים עם ויכוחים, סירובים, חוסר שיתוף פעולה, מריבות יחסי אחים ולא פעם אתם אלולים לסיים את היום בתחושת התשה ונקיפות מצפון. בסיום התהליך האווירה בבית פשוט תשתנה…

עכשיו מה מונע ממכם לבוא ולעשות את השינוי?

ליווי קבוצתי -הנחיית והדרכת קבוצות-הדרכת הורים-הורים טובים-שני שושן

מוזמנים לשאול אותי כל שאלה

טלפון: 0526-309-308

מייל: [email protected]

אפשר גם WhatsApp

תעקבו אחרי הורים טובים בפייסבוק לחצו כאן

השירותים שלי…

אז מה אני מציעה לכן?

הרצאות לאמהות- אני מזמינה אותכן לערב נשים מהנה ומלמד. אני בטוחה שכמוני, גם אתן רוצות לפעמים להתאוורר ולא לכולנו מתאים סתם לשבת בפאב או לצאת לרקוד ( בינינו, החתונות מזמן הפכו לבילוי היחידי שלנו). אני מציעה לכן ערב מיוחד "הרצאות לאמהות" עם החברות הטובות שלכן. אתן משאירות את הבעל כבייביסיטר ויוצאות להעשרה שרק תעצים אתכן בתוך המשפחה.

למה זה כדאי לכן?

כי גם לכן מגיע קצת כיף, התאווררות, וחברה טובה ותומכת. מדובר בערב של למידה חווייתית. את לומדת לטובת הילדים ולטובת עצמך ללא נקיפות מצפון. את מבלה עם חברות והכי חשוב גם נהנית. ערב אחד שלם, שכולו מסרים יעילים ופרקטיים אשר רק תורמים לך.
לפרטים נוספים, לחצי כאן….

אז מה אני מציעה לכן?

אני מציעה סדנה ייחודית לכן ולקשיים שלכן, לא משהו כללי אלא ממוקד סביב בעיות אשר אתן מתמודדות איתן ביום יום. אני יוצרת כל סדנה כך שתהיה ממוקדת לצרכים של כל קבוצה וקבוצה. גם כאן, אני מציעה לכן ערב נשים מהנה ומלמד. אתן משאירות את הבעל כבייביסיטר ויוצאות להעשרה שרק תעצים אתכן בתוך המשפחה.

למה זה כדאי לכן?

כי שתינו יודעות שזה לא פשוט אך בטוחות שזה אפשרי. מדובר בערב של למידה חווייתית ומעשירה, אשר עוזרת לך כבר במפגש הראשון להבין איך למחרת בבוקר את הולכת להתמודד עם הקשיים שלך בצורה חינוכית, יעילה ונכונה יותר.
לפרטים נוספים, לחצי כאן…

אז מה אני מציעה לך?

אני מזמינה אותך ל-10 מפגשים חווייתיים, בהם תפגשי ותכירי עוד אימהות מדהימות כמוך, אימהות שלא מתפשרות על עבודה (משרה טובה) אבל גם לא מוכנות שזה יפגע בילדים. דרך הסיפור האישי שלך ושל כל אחת מהמשתתפות תוכלי ללמוד איך להתמודד עם מצבים (שטרם התנהלו אצלך בבית) שצפויים להתרחש.

למה זה כדאי לך?

הרווח הוא גדול וכל מה שאני יכולה לעשות זה להזמין אותך לקרוא המלצות של אימהות שסיימו את התהליך. דגש אחד, עכשיו את מבזבזת זמן יקר על ויכוחים, מריבות, יחסי אחים לא טובים ועוד. בסיום התהליך יהיה לך זמן לבילוי ושיתוף …. האווירה בבית פשוט תשתנה…
לפרטים נוספים, לחצי כאן…

צור קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך