• סמכות הורית
  • שני שושן הורים טובים

הרצאות וסדנאות הורים

למה השירותים שלי טובים עבורכן?

הרצאות וסדנאות הורים לבחירה בה אתן רוכשות כלים מעשיים ופרקטיים המיועדים להתמודדויות עם קשיים אופייניים לילדים.  כמו שאת ואני יודעות, זמן אין לנו אבל רצון יש, והרבה! כך הרצאות וסדנאות הורים יכולות לעשות סדר עם בילוי מהנה.

כאשר אתן חוזרות הביתה אחרי יום עבודה קשה ומגלות שגם על הילד שלכם עבר יום לא פשוט, לרוב אתן חושבות שמדובר בצירוף מיקרים. האומנם?!
ילדים מרגישים אותנו, מכירים אותנו, יודעים בדיוק מתי אנחנו בלחץ או סתם מוטרדות, מתי יש לנו סבלנות ומתי היא מזמן נגמרה. הילדים המדהימים הללו עוד לא למדו להתמודד עם סוגים כל כך מגוונים של רגשות, אז הם עושים מה שכל ילד יודע לעשות- הם פורקים את התסכול הזה בדרך הכי לא נעימה לנו האמהות.

מה אני מציעה

הכשרה מעמיקה אך מהירה ויסודית. בה אתן רוכשות כלים מעשיים ופרקטיים המיועדים להתמודדויות עם קשיים אופייניים לילדים.

איך זה מתבצע?

כמו ששמתן לב, אתן הקובעות ואתן הבוחרות. אני מציעה לכן 4 אפשריות להכשרת הכלים, כל מה שאתן צריכות לעשות זה לבחור את הדרך הכי מתאימה לכן.

אני מזמינה אותכם לפנות אלי:

בטלפון, מייל, WhatsAppבפייסבוק בכל נושא שמאתגר או מטריד אותכם

השירותים שלי…

אז מה אני מציעה לך? אני מזמינה אותך ל-10 מפגשים חווייתיים, בהם תפגשי ותכירי עוד אימהות מדהימות כמוך, אימהות שלא מתפשרות על עבודה (משרה טובה) אבל גם לא מוכנות שזה יפגע בילדים. דרך הסיפור האישי שלך ושל כל אחת מהמשתתפות תוכלי ללמוד איך להתמודד עם מצבים (שטרם התנהלו אצלך בבית) שצפויים להתרחש.
למה זה כדאי לך? הרווח הוא גדול וכל מה שאני יכולה לעשות זה להזמין אותך לקרוא המלצות של אימהות שסיימו את התהליך. דגש אחד, עכשיו את מבזבזת זמן יקר על ויכוחים, מריבות, יחסי אחים לא טובים ועוד. בסיום התהליך יהיה לך זמן לבילוי ושיתוף …. האווירה בבית פשוט תשתנה…
לפרטים נוספים, לחצי כאן…

אז מה אני מציעה לכן? אני מציעה ערב נשים מהנה ומלמד. אני בטוחה שכמוני, גם אתן רוצות לפעמים להתאוורר ולא לכולנו מתאים סתם לשבת בפאב או לצאת לרקוד ( בינינו, החתונות מזמן הפכו לבילוי היחידי שלנו).  אתן משאירות את הבעל כבייביסיטר ויוצאות להעשרה שרק תעצים אתכן בתוך המשפחה.
למה זה כדאי לכן? כי גם לכן מגיע קצת כיף, התאווררות, וחברה טובה ותומכת. מדובר בערב של למידה חווייתית. את לומדת לטובת הילדים ולטובת עצמך ללא נקיפות מצפון. את מבלה עם חברות והכי חשוב גם נהנית. ערב אחד שלם, שכולו מסרים יעילים ופרקטיים אשר רק תורמים לך.
לפרטים נוספים, לחצי כאן….

אז מה אני מציעה לכן? אני מציעה סדנה ייחודית לכן ולקשיים שלכן, לא משהו כללי אלא ממוקד סביב בעיות אשר אתן מתמודדות איתן ביום יום. אני יוצרת כל סדנה כך שתהיה ממוקדת לצרכים של כל קבוצה וקבוצה. גם כאן, אני מציעה לכן ערב נשים מהנה ומלמד. אתן משאירות את הבעל כבייביסיטר ויוצאות להעשרה שרק תעצים אתכן בתוך המשפחה.
למה זה כדאי לכן? כי שתינו יודעות שזה לא פשוט אך בטוחות שזה אפשרי. מדובר בערב של למידה חווייתית ומעשירה, אשר עוזרת לך כבר במפגש הראשון להבין איך למחרת בבוקר את הולכת להתמודד עם הקשיים שלך בצורה חינוכית, יעילה ונכונה יותר.
לפרטים נוספים, לחצי כאן…

צור קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך