שפת התינוקות

הורות ראשונית שהיא שפת תינוקות מבוססת על היכולת לתקשר עם התינוק מבלי שהוא מדבר בפועל. דמיינו לעצמכם שאתם חוזרים מבית החולים, עם כל ההתרגשות הורמונים אחרי הלידה והתינוק שלכם פשוט מבקש בשפת תינוקות כל מה שהוא זקוק לו: הוא מבקש לאכול, לשון, לעזור לו להוציא גרעפס, הוא מבקש עזרה בהתמודדות עם גזים ואפילו מבקש ממכם להחליף חיתול, כאשר הוא מרגיש כבר לא נעים לו.

כל אחד מאיתנו הוא אינדיבידואל, הוא יחיד ומיוחד. כל אחד מתקשר עם הסביבה שלו בצורה ייחודית לו. ייחודית אך דומה מאוד. על מנת להבין את האינדיבידואל של התינוק אנחנו צריכים ללמוד איך הוא מבטא כל צורך שהוא מרגיש.

לנו המבוגרים יש כבר ניסיון, אנחנו יודעים לזהות כל צורך או רצון שלנו, במיוחד עם הוא הפיזיולוגי ללא בעיה. אבל התינוקות הרכים שלנו לא יכולים, הם צריכים ללמוד הכל מ-0.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה על מנת להקל קצת על התקשורת והבנה, אנחנו צריכים ללמוד לזהות איך כל צורך בא לידי ביטוי. מה בעצם התינוק רוצה או צריך. איך אנחנו יכולים לספק לו את הצורך בצורה הטובה ביותר עבורו. הורות ראשונית שהיא שפת תינוקות מאפשרת להורים ללמוד להבין את התקשורת האינדיבידואלית של התינוק הפרטי שלהם. לדוגמה: "תינוק מוציא לשון" האם יש לזה משמעות?.

שפת תינוקות הורות ראשונית הדרכת הורים- הורים טובים- שני שושן

.

כאמא ל – 4 ילדים

אני משתפת אותכם ביכולת לחוות "חופשת לידה" בדרך שונה, באופן שמבוסס על תקשורת מאוד מדויקת עם התינוק שלכם. אחרי הלידה של הבת השלישית שלי הייתי קצת בהלם, בכל זאת עברו כמעט שש שנים מהלידה של הבת השנייה שלי. אני נזכרת  שהתבוננתי  בליב הבת השלישית שלי, והבנתי תוך מספר שניות שהיא צריכה שירימו אותה, כי יש לה גרפס תקוע. ליב לא בכתה היא רק דיברה איתי בשפת תינוקות שהיא צריכה עזרה דחופה. אחרי הוצאת הגרעפס הנחתי אותה חזרה בעגלה, היא פשוט חזרה לישון.

תחושה של אמא תינוק מתקשר

כאמא הרגשתי שלמות, עזרתי לתינוקת שלי בשניות ספורות. חשבתי לעצמי באותם רגעים שאם לא הייתי יודעת את שפת התינוקות אולי ליב במקרה הזה הייתה בוכה ולא בטוח שהייתי מבינה מה היא צריכה, בפרק זמן כל כך קצר.

אני מזמינה אותכם הורים טריים לא משנה אם אתם הורים לילד ראשון או הורים לילד שלישי לדבר איתי. ביחד נלמד את התקשורת של התינוק הפרטי שלכם. הורות שלכם תהיה הרבה יותר מובנת עם פחות רגעי משבר ותסכול של שלרוב בנויים על חוסר הבנה. "אבל למה התינוק בוכה עכשיו מה הוא צריך?"

פגישת הורות ראשונית שפת תינוקות מתקיימת אצלכם בבית.

הפגישה מתקיימת אצלכם בבית והיא נמשכת כשעתיים וחצי. חשוב לי להבין את הסביבה ולראות את הגירויים שהתינוק שלכם כל כך רגיש אליהם.

מטרת הפגישה היא להבין לעומק את הצורך של התינוק: כאבי בטן, שינה, רעב, ריפלוקס, גזים. בפגישה אני אלמד אתכם להבין את הצרכים של התינוק. בתחילת הדרך הכל בנוי הרפלקסים והם מעידים על מה מפריע לתינוק. זו השפה שכדאי להכיר בתחילת חייו, זאת השפה שתלווה אותכם עד שלב הוורבאלי של התינוק. הורים שנעזרו בהכוונה שלי מספרים על חוויית ההורות מעשירה ברורה ואפילו מדויקת. חשוב לציין שככל שהתינוק מקבל מענה מדויק לצרכים שלו כך חוויית הגדילה שלו בחוויית ההורות של ההורים נעשית הרבה יותר שלווה.

בדיוק בשביל זה אני כאן. בשביל לעזור לכם. בשביל המשפחה שלכם.

אתם מוזמנים להתקשר אליי לשיחה ראשונה, בלתי מחייבת.

מחכה לשיחתכם…שני שושן,

טלפון: 0526-309-308

מייל: [email protected]

אפשר גם WhatsApp

תעקבו אחרי הורים טובים בפייסבוק לחצו כאן

המלצות

הורים מספרים המלצות ממשפחות שעברו לווי פרטני או קבוצתי. אני חייבת לציין שהחלק הכי טוב בליווי משפחות זה ההכרת התודות שאני מקבלת. המשפחות קיבלו כלים מעשיים ופרקטיים המיועדים להתמודדויות עם קשיים אופייניים לילדים, בשילוב מגוון גישות. אני מזמינה אותכם לקרוא ממש כאן את הורים מספרים המלצות שזכיתי לקבל.

אני מאמין שלי בתהליכים: שהכלים מתאימים למשפחה, ולא משפחה שמתאימה את עצמה לכלים.

הכלים נרכשים בתהליך לימוד חוויתי וקצר, שמוביל להתנהלות נכונה ולתוצאות. האימון והידע מוטמעים במהירות והופכים להרגל ולדרך חיים. זה מה שמאפשר את תהליך ההצלחה והופך אותם להורים מספרים המלצות.

הורים מספרים המלצות זאת הפנינה האישית שלי שגורמת לי כל יום להנות מהעבודה שבחרתי ומהמשפחות שבחרו בי. אני מזמינה אותכם לדבר איתי על כל האתגרים שלכם, לאפשר לי למצוא את הפתרון הכי נכון עבור המשפחה שלכם וכך גם אתם תוכלו להפוך לחלק – הורים מספרים המלצות.

לצפייה בהמלצות לחצו כאן…