הדרכת הורים לגיל הרך2021-11-02T20:52:07+02:00

הדרכת הורים לגיל הרך

הדרכת הורים לגיל הרך – בואו לקבל טיפים והדרכה כיצד להתמודד עם מצבים מאתגרים בהורות: בעיות התנהגות אצל ילדים, גידול ילדים, הצבת גבולות לילדים, התמודדות עם ילד שלא מקשיב, התקפי זעם אצל ילדים, טנטרום, התמודדות עם ילד בוכה, סמכות הורית ועוד.. בנוסף באתר הורים טובים תוכלו למצוא מאמרים על: ייעוץ שינה, הדרכת הורים, גמילה מחיתולים, גמילה ממוצץ, ליווי ותמיכה הורות ראשונית (שפה שבא תינוקות מתקשרים).

אני הפכתי למדריכת הורים לאחר לידת הבת השנייה שלי. הייתי בטוחה שאני כבר אמא מנוסה והילדה שלי הראית לי ולימדה אותי שאני צריכה עוד השתלמויות. הנחיית הורים היה השלב הבא בלמידה והכשרה שלי. באותם ימים מצאתי את עצמי אמא מתוסכלת מאוד, ניסיתי למצוא תוכן שיעזור לי להתמודד עם מה שעובר עליי כאמא, מה שעובר על התינוקת שלי שלא ישנה ובוכה המון. מצאתי המון תוכן מבלבל ולא ממוקד שתמיד יתמקד רק בגישה אחת שאותה פרסמה אותה אשת מקצוע.

גידול ילדים מאושרים

אני מזמינה אותכם לקבל טיפים והדרכות בבלוג כיצד להתמודד עם מצבים מאתגרים בהורות (הרי אין באמת ילד רע): ייעוץ שינה, הדרכת הורים, הנחיית הורים, גמילה מחיתולים, גמילה ממוצץ, ליווי ותמיכה הורות ראשונית (תינוקות עד גיל חצי שנה).

בעיות התנהגות אצל ילדים | הורים טובים - הדרכת הורים לגידול ילדים

בחיפושים המרובים שלי ברשת הצלחתי למצוא תוכן אשר מסביר לי מה לעשות, אבל לא הצלחתי להבין היכן הטעויות שלי, ממה להימנע ואיך לצאת מהלוף הלא נכון שאני נמצאת בו. לא היה שום תוכן שילמד אותי מה לא לעשות או איך להתמודד. אחרת עם האתגרים שאני מתמודדת איתם ביום יום: ילד בוכה, טנטרום, גיל שנתיים הנורא, איך לגדל ילדים מאושרים, איך לעזור לילד עצוב, איך להציב גבולות ועוד..

בעיות התנהגות אצל ילדים

בעקבות ההבנה הזאת החלטתי ללמוד את הנושא לעומק. נרשמתי ללימודי הדרכת הורים כדי להבין את התינוקת שלי וללמוד להתנהל איתה במינימום תסכול ובכי. במקביל נעזרתי בשירותי הדרכת הורים פרטנית. חוויתי על עצמי את היציאה מתסכול להורות מאושרת, הפכתי להיות אמא הרבה יותר רגועה ושלווה. מייד הבנתי שאני רוצה ללוות הורים כמוני ולעזור להם להנות מההורות.

אני בעצמי אמא ל-4 ילדים

היום אני אמא לארבעה. שתיים מילדי נולדו לפני ההכשרה שלי ושניים אחרי שכבר ידעתי ולמדתי והבנתי את אופן החשיבה של ילד, שהיא שונה לחלוטין באופן החשיבה והרציונל מחשיבת המבוגר. החיים שלנו שונים לחלוטין, בזכות ההבנה הזאת! אני מבינה את הילדים שלי ונכנסת לעולמם וכך יעשה גם עם הילדים שלכם. אתם פשוט תלמדו להבין איך ילד מבין, לומד ומפנים מידע. איך לנסח את אותה בקשה פשוטה, שאותה אתם מבקשים כל יום מספר רב של פעמים: "לך לצחצח שיניים", "כנס להתקלח", "אל תקפוץ על הספה", "תפסיק להרביץ לאח שלך" רק שהפעם יהיה שינוי אחד משמעותי הילדים ישתפו פעולה.

לאחר רכישת הידע הנרחב, (לחצו כאן על מנת לראות את ההכשרה שלי) וניסיון של כמעט עשור בליווי משפחות, קבוצות הורים, הנחיית הורים, הדרכת הורים החלטתי לרכז טיפים והדרכה בבלוג אשר מסביר להורים בדיוק מה כדאי לעשות, ממה להימנע והיכן בדיוק נמצאות הטעויות השכיחות.

אני מזמינה אותכם לקרוא מאמרים, טיפים והדרכות בבלוג שכתבתי בנושאים מגוונים, אשר ימקדו אותכם לפתרון המיוחל – הורות מאושרת ושלווה, ללא ריבים, ללא צעקות ותחושות תסכול או התשה שמלווה לא מעט הורים בסוף היום.

כך תלמדו את הילד לחלוק

מאי 26th, 2021|

כך תלמדו את הילד לחלוק הילד לא חולק? אפשר להבין אותו😊 יש לזה סיבה פשוטה שקשורה בקצב ההתפתחות של הילדים. בכתבה שלפניכם אני מציגה " כך תלמדו את הילד לחלוק", מה [...]

סגור לתגובות על כך תלמדו את הילד לחלוק

סימני אזהרה לאלימות בגן

מרץ 8th, 2021|

סימני אזהרה לאלימות בגן- בעקבות האירועים האחרונים של אלימות בגני ילדים אני מרגישה צורך לרשום מדריך מסודר לסימני אזהרה לאלימות בגן. אני מודה ומתוודה שהקדשתי מחשבה עמוקה לנושא סימני אזהרה לאלימות בגן. זה המאמר [...]

סגור לתגובות על סימני אזהרה לאלימות בגן

התנהלות נכונה עם הילדים בזמן קורונה

אוקטובר 5th, 2020|

כאמא ל-4 ילדים אני מודה שהסגר ביחד עם התנהלות הילדים בזמן קורונה, זה אחד האתגרים המאתגרים ביותר שאני חובה: כאישה, אמא, כעצמאית, כחברה. בתחילה כמובן הכל נראה לי זמני ולא היה צורך בחשיבה על [...]

סגור לתגובות על התנהלות נכונה עם הילדים בזמן קורונה

נוכחות הורית היא השגחה הורית

אוקטובר 3rd, 2020|

נוכחות הורית- מה זה המושג הזה? מה הוא אומר ולמה הוא כל כך חשוב: כאשר אני מדברת עם הורים, אני הרבה פעמים שומעת שאלות כמו "אבל מה אני אעשה עם הילדים", "יש לי המון [...]

סגור לתגובות על נוכחות הורית היא השגחה הורית

התנהגות הילד מאתגרת אתכם? – כך תמנעו אותה

אוקטובר 1st, 2020|

התנהגות הילד מאתגרת אתכם - מה ניתן לעשות ואיך באמת ניתן להתמודד עם התנהגות שלא מקובלת עלינו. איך נצליח לשמור על אווירה נעימה, ללא וויכוח אוהתנהגות מרדנות. ביום-יום שלי פונים אלי הורים בשאלות מגוונות [...]

סגור לתגובות על התנהגות הילד מאתגרת אתכם? – כך תמנעו אותה

מה נכון לעשות עם התקפי זעם טנטרום בקרב ילדים?

ספטמבר 30th, 2020|

כעס הינו הטרוגני, שונה מאחד לאחר. כך שאין נוסחה אחת מנצחת.מה נכון לעשות עם התקפי זעם טנטרום אצל ילדים? לא מעט ילדים לומדים כי התקפי זעם יכולים לשמש אותם להשגת הרצונות שלהם. ברגע שאין [...]

סגור לתגובות על מה נכון לעשות עם התקפי זעם טנטרום בקרב ילדים?

המלצות

הורים מספרים המלצות ממשפחות שעברו לווי פרטני או קבוצתי. אני חייבת לציין שהחלק הכי טוב בליווי משפחות זה ההכרת התודות שאני מקבלת. המשפחות קיבלו כלים מעשיים ופרקטיים המיועדים להתמודדויות עם קשיים אופייניים לילדים, בשילוב מגוון גישות. אני מזמינה אותכם לקרוא ממש כאן את הורים מספרים המלצות שזכיתי לקבל.

אני מאמין שלי בתהליכים: שהכלים מתאימים למשפחה, ולא משפחה שמתאימה את עצמה לכלים.

הכלים נרכשים בתהליך לימוד חוויתי וקצר, שמוביל להתנהלות נכונה ולתוצאות. האימון והידע מוטמעים במהירות והופכים להרגל ולדרך חיים. זה מה שמאפשר את תהליך ההצלחה והופך אותם להורים מספרים המלצות.

הורים מספרים המלצות זאת הפנינה האישית שלי שגורמת לי כל יום להנות מהעבודה שבחרתי ומהמשפחות שבחרו בי. אני מזמינה אותכם לדבר איתי על כל האתגרים שלכם, לאפשר לי למצוא את הפתרון הכי נכון עבור המשפחה שלכם וכך גם אתם תוכלו להפוך לחלק – הורים מספרים המלצות.

לצפייה בהמלצות לחצו כאן…

עבור למעלה